Info Přihláška Pravidla Tricklist Harmonogram Výsledky Sponzoři



Začátečníci (muži do 15 let, ženy bez omezení)
Na každý trik jsou dva pokusy. První úspěšný je ohodnocen 5-ti body, druhý pak body 3-mi. Dále pravidla SMYCu. Vítěz je určen prostým součtem bodů. Soutěžit nemohou yoyeři, kteří se už v kategorii začátečníci (nebo vyšší) umístili do třetího místa.

Sleeper (5 sek.)
Walk the dog (30 cm)
Forward pass
Around the world
Elevator
Rock the baby (3 zhoupnutí)
Stop and go
Braintwister
Man on the Flying Trapeze (Trapeza)
Double or nothing
Tie break: Trapeza na první nahození

*Rozhodčí budou uznávat všechny verze triků ve správném počtu opakování, tak jak jsou předvedeny na webu: http://www.begin2spin.com/index.php (případné úpravy jsou uvedeny v závorce). Další případné nejasnosti konzultujte s rozhodčími ve vymezeném čase před začátkem soutěže.

Středně pokročilí
Systém sport ladder, triky jdou postupně za sebou, na každý trik je jen jeden pokus. Soutěžící může dvakrát chybovat. V případě chyby se mu píše zkaženo a on dělá další trik. Když soutěžící zkazí třetí trik, tak se mu počítá poslední kompletní trik a on končí. Prvních 10 soutěžících postupuje do minutového freestylu.

Rock the baby (3 zhoupnutí)
Zipper 3x
Boomerang 3x (dotek rukou)
Braintwister 5x
Trapeza
Double or nothing
Eli hops 3x (dotek rukou)
Split the atom *
Kwijibo
Skin the gerbil
Mach 5 3x
Plastic whip
Boing-e-boing 3x
Shockwave
Cold Fussion
Hook
Triple or nothing
Suicide 2x
Spirit Bomb
Iron Whip 2x
Tie break: poslední kompletní trik dosažený soutěžícími mezi nimiž je potřeba rozhodnout.

*Rozhodčí budou uznávat všechny verze triků ve správném počtu opakování, tak jak jsou předvedeny na webu: http://www.begin2spin.com/index.php (případné úpravy jsou uvedeny v závorce). Další případné nejasnosti konzultujte s rozhodčími ve vymezeném čase před začátkem soutěže. *U triku Split the Atom je na výše uvedeném webu spravná pouze verze v seznamu (1A) Offical NYYL S1 Tricks.